Сторінка подяки та вдячності

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу".

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присв'ятити нашим батькам, спонсорам, людям, які залишивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу вихованцям ДНЗ "Казка" і своєю працею, доброчинністю допомогли зробити приміщення садочка затишним, привітним та гостинним.

Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що вихованці садочка в повній мірі отримують цей приклад у нашому закладі. Тож нехай доброчинність вернеться до людей сторицею.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

/Files/images/obraztsi_izobrajeniy/s58520797.jpg

Приємно відзначити, що благодійний фонд "Патріоти Волині" та Ковельська міська рада посприяли створенню радісного святкового настрою наших вихованців. Кожен малюк отримав по 2 солодких подарунки. ДЯКУЄМО!!!

Батьки вихованців та працівники закладу висловлюють щирі слова подяки благодійному фонду "Патріоти Волині" за встановлені 48 вікон. Наш заклад на 100% забезпечений енергозберігаючими вікнами. Спасибі!!!

Шановні батьки дітей випускників 2017року (старша "А", "Б" групи)! Від усієї душі дякуємо Вам за подарунок для вихованців нашого садка: спортивний інвертар та музичні інструменти

Шановні батьки дітей випускників 2016року! Від усієї душі дякуємо Вам за подарунок для вихованців нашого садка: шведську стінку і спортивний мат.

Шановні батьки, діти яких брали участь у міському конкурсі "Веселі нотки"! Прийміть щирі слова подяки за допомогу у пошитті костюмів. Дякуємо за взаєморозуміння, підтримку та допомогу. Наші діти найкращі!!!

Батьківска громада, вихованці та колектив ДНЗ №8 висловлюють щирі слова подяки Ковельській міській раді, управлінню освіти за виділення коштів з фонду міського бюджету для проведення капітального ремонту  харчоблоку.

Дякуємо директору ПрАТ "Вопас" Потапчуку І.М. за надану фінансову допомогу для зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Працівники закладу дякують Семенюку Федору за надання благодійної допомоги: меблі та комп"ютери.

Новий рік та Різдво, рівноцінно як і прихід Миколая, - найулюбленіші свята дітей. Дні, коли відчуваєш подих таємниці, а мрії вже не здаються такими нездійсненими. Тож солодкі мрії наших дітей реальними зробив благодійний фонд Степана Івахіва "Патріоти Волині", влаштовуючи акцію доброчинності.                         Щиросердечно від імені батьків та вихованців закладу дякуємо цим добрим безкорисливим людям за радість свята. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.